NAJVEĆA KLIMATSKA AKCIJU U SVETU se održava 27. i 28. novembra 2021. godine.

Timsko rešavanje izazova grada Beograda:”Transformacija javnih prostora – iz sivog u zeleno. Podrška zajednice.“

Događaj je ONLAJN i otvoren za sve timove i pojedince – bez obzira na nivo znanja (student, aktivista, preduzetnik, startap, biznis lider ili kreator politike).

Takmiči se za jednu od vrednih nagrada i priliku da tvoja ideja menja naš grad. Ili se prijavi da samo pratiš događaj. Čekaju te sertifikati, besplatno učešće, aktivizam za društveno dobro, umrežavanje, radionice, predavanja, akademska i medijska podrška za tvoje ideje.

Više informacija i registracija su na linku: https://bit.ly/clmtbgd

Pitanja, volontiranje i uključivanje u organizaciju su putem mejla: coordinator@cha-os.org

Climathon – pokrenut od strane Evropske zajednice za znanje i inovacije; realizovan u saradnji sa gradom Beogradom (Sekretarijat za zaštitu životne sredine), Privrednom komorom Srbije, Mikserom i partnerima.