Objavljen poziv za prijavu na konferenciju “Stvaranje zdravih gradova za ljude. Obrazovanje, istraživanje, praksa u planiranju, arhitekturi i inženjerstvu. HURBE2021″

HURBE Conference

Rok za prijavu abstrakata je produžen do 29.03.2021.

Konferencija “Stvaranje zdravih gradova za ljude. Obrazovanje, istraživanje, praksa u planiranju, arhitekturi i inženjerstvu. HURBE2021″ održaće se u Sarajevu, od 4. do 5. oktobra 2021. godine.

Pozivaju se istraživači i stručnjaci iz prakse da pošalju svoje naučne studije, ostvarene projekte i nastavna iskustva u tri tematska područja. Na konferenciji se mogu predstaviti teorijski i praktično orijentisani radovi koji se bave temama konferencije u jednoj ili više sledećih zemalja: Albanija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Hrvatska, Italija, Kosovo, Crna Gora, Severna Makedonija, Rumunija, Srbija i Slovenija.

Rok za slanje abstrakata je 15. mart 2021.

Detaljnije na linku https://hurbe-project.eu/Conference/Item/1099