AT_Logo_Blk_Retina

Nagrade Architecture Today Awards pokrenute su 2022. godine kao odraz rastuće svesti o važnosti retrofit-a, fleksibilnosti i prilagodljivosti, kao i dugoročnih performansi arhitektonskih objekata.
Cilj programa je proslavljanje zgrada koje su izdržale test vremena i učenje od njih.
Prošlogodišnji pobednici uključuju vodeća imena u industriji, uključujući AHMM, Bennetts Associates i Penoyre & Prasad.

Ove godine je u saradnji sa VMZinc-om uvedena nagrada za najbolji studentski projekat koji se bavi izazovom adaptacije postojeće zgrade i/ili eksplicitno bavi pitanjima prilagodljivosti, fleksibilnosti i performansi zgrade tokom vremena.
Studenti koji uđu u uži izbor biće pozvani da se predstave visokom žiriju na danu kritike uživo 20. septembra u 15Hatfields-u u Vaterlou. Ovo će biti odlična prilika da pokažu svoj projekat i prezentuju veštine liderima u industriji i da se povežu sa širokim spektrom arhitekata i profesionalaca.

Pobednički projekat će biti objavljen na dodeli nagrada 23. novembra 2023. zajedno sa pobednicima u drugim kategorijama i biće objavljen u izdanju specijalnih nagrada Architecture Today i na našim kanalima digitalnih i društvenih medija.

Rok za prijave je 16. jun. Ulaz za studentsku nagradu je besplatan.