STUDENTSKA STRUČNA PRAKSA – Erazmus+ programa mobilnosti, ključna akcija 103 (Erasmus KA103 countries)

erasmus-2021-2027-more-people-to-experience-learning-exchanges-in-europe_Erasmus--768x407

U toku je otvoren poziv na mobiON platformi Univerziteta u Beogradu  okviru Erazmus+ programa mobilnosti, ključna akcija 103 (Erasmus KA103 countries), za odlazak na stručnu praksu.

Prijave se vrše preko onlajn platforme Univerziteta u Beogradu.
Studenti sami pronalaze odgovarajuće institucije na kojima bi realizovali trening mobilnost.
Stručna praksa se može realizovati zaključno sa 31. oktobrom 2023. godine (odlazak, boravak od minimalno 2 meseca i povratak), ali ne posle ovog datuma.

Rok za podnošenje prijava je do 21. maja 2023. godine u 23:59 časova

Više informacija o studentskim praksama, uslovima, potrebnoj dokumentaciji, kao i prijavni formular dostupni su na linku u prilogu.

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti Ružici Pavlić
Centar za međunarodnu saradnju i komunikacije
Univerzitet u Beogradu-Arhitektonski fakultet
ruca@arh.bg.ac.rs / tel: +381 11 3218 767,

Aplikacije sa nepotpunom dokumentacijom neće biti razmatrane.