2023 Internship Programme of German Business flyer Serbia

Pozivamo diplomce Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta da se prijave na konkurs za stažiranje u Nemačkoj i na taj način obezbede odličan start svojih profesionalnih karijera.

Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić (https://www.djindjic-stipendienprogramm.de/) omogućava studentima i kandidatima koji su nedavno diplomirali da steknu prvo radno iskustvo u vodećim nemačkim kompanijama u Nemačkoj.

Proteklih 19 godina Program je  podržao više od 940 mladih profesionalaca iz regiona. Sa profesionalnim iskustvom stečenim na praksi u Nemačkoj, po povratku u svoje matične zemlje, stipendisti pronalaze mnoge mogućnosti za početak svojih karijera.

Sledeća generacija stipendista Programa započeće svoje prakse u Nemačkoj  sledećeg leta.

Konkurs za prijave biće otvoren od 1. oktobra 2022. do 15. novembra 2022, a zainteresovani se mogu informisati o benefitima Programa i proceduri apliciranja ovde.