INO30NA - vizual - dimenzije 1200x628px

Bilo da već gradite svoju karijeru, ali biste voleli da usvojite nove poslovne veštine i saznate više o inovacionim metodologijama ili ste možda tek zaplovili u biznis vode i značilo bi vam da usvojite startap način razmišljanja i nove načine rada – INO.30NA je tu kao vaša prilika za učenje o inovacijama!

Uz podršku Ministarstva omladine i sporta, ove godine će ICT Hub po četvrti put okupiti 30 mladih preduzetnika na petonedeljnom programu obuke koji se održava online od 30. septembra do 29. oktobra, svakog petka u terminu od 15 do 18 časova i subotom od 10 do 13 časova.

Prijave su otvorene do 26. septembra, a više informacija o uslovima učešća, sadržaju i predavačima, možete pronaći na inozona.rs!