prijemni baner ljub

• Komisija će osnovane primedbe prihvatiti i korigovati podatke, ukoliko su ponuđeni zvanični dokazi dostavljeni u propisanom roku.
  • Kandidati imaju pravo da, ISKLJUČIVO LIČNO, u roku od 36 sati od objavljivanja preliminarne rang liste, podnesu žalbu Komisiji, u pisanom obliku, na obrascu koji će dobiti prilikom podnošenja žalbe.
  • Kandidati koji su podneli žalbu imaju pravo da, ISKLJUČIVO LIČNO, izvrše UVID U RAD. Uvid u rad će biti izvršen neposredno nakon isteka roka za podnošenje žalbe Komisiji, u skladu sa terminskim planom.
  • Komisija će odlučivati o žalbi Kandidata najkasnije u roku od 24 sata, od momenta isteka roka za podnošenje žalbe, o čemu će doneti odgovarajuće rešenje koje će biti istaknuto na oglasnoj tabli i veb sajtu Fakulteta.
  • Kandidati, čije su žalbe odbijene u prvostepenom postupku, imaju pravo da u drugostepenom postupku ulože žalbu Dekanu Fakulteta u roku od 24 časa od isteka roka za donošenje rešenja Komisije, na obrascu koji će dobiti prilikom podnošenja žalbe.
  • Dekan donosi konačnu odluku u roku od 24 časa od prijema žalbe Kandidata koja se objavljuje na oglasnoj tabli i veb sajtu Fakulteta.
  • Konačna rang lista se objavljuje na oglasnoj tabli, veb sajtu Fakulteta i na veb sajtu Univerziteta. Univerzitetska konačna rang lista je osnov za upis Kandidata.
PRELIMINARNA RANG LISTA OASA I IASA – septembar 2022  Spisak kandidata sa odgovorima i osvojenim poenima