16th Summer School 2021

Regionalni centar za obrazovanje i informisanje iz održivog razvoja za Jugoistočnu Evropu (REIC), po šesnaesti put, organizuje međunarodnu regonalnu letnju školu – ovaj put sa fokusom na nacionalne energetske i klimatske planove 2021-2030.

Škola će biti održana u etno selu Čardaci u Vitezu u Bosni i Hercegovini od 19. do 28. avgusta.

Radni jezik događaja je engleski, a škola se zasniva na predavanjima, radionicama i studijama slučaja.

Za prijavu je neophodno popuniti formular i poslati CV na imejl adresu info@reic.org.ba. Slanje motivacionog pisma i sertifikata nije obavezno, ali je poželjno.

Broj učesnika je ograničen, a rok prijave je 30. jun.

REIC projekat sprovodi u saradnji sa Centralnoecropskom inicijativom (CEI), Nemačkom organizacijom za međunarodnu saradnju (GIZ) i Uneskovom regionalnom kancelarijom za nauku i kulturu u Sarajevu.

Više informacija o letnjoj školi pronađite OVDE.