Reality Weekend_cover

ЕАСА Србија организује тродневни  интернационални онлине скуп – Reality Weekend 29, 30. и 31. јануара.

Reality Weekend је теоријски увод у тему ЕАСА скупа који ће се одржати овог лета у Крагујевцу.

Тему Реалности у архитектури (и шире) ћемо истражити кроз низ онлине предавања и презентација, радионица и разговора. Сви заинтересовани да истраже тему и упознају ЕАСА заједницу позвани су да нам се придруже последњег викенда у јануару.

Програм је на енглеском језику и учешће је бесплатно уз могућност донације при регистрацији.

Више детаља о догађају можете пронаћи на линку: https://fb.me/e/gDT2DpMCV

ЕАСА – European Architecture Students’ Assembly – је највећа независна мрежа студената архитектуре створена да обезбеди платформу за културну и едукативну размену, повезујући студенте и младе професионалце из свих европских земаља и света.

Главни догађај је двонедељна летња школа архитектуре која кроз радионице, предавања и дискусије истражује ануалну тему скупа. Овогодишљи организатор и куратор је тим ЕАСА Србије са темом Reality.