Drugo tematsko veče retrospektivnog naučnog ciklusa ,,Srpski arhitekti novijeg i savremenog doba”

AR_Pozivnica

Pozivamo vas na drugo tematsko veče retrospektivnog naučnog ciklusa ,,Srpski arhitekti novijeg i savremenog doba” posvećeno Aleksandru Radojeviću koje će biti održano 13. Marta 2020 godine sa početkom u 18.30 časova u svečanoj sali ,,Dragoslav Srejović” (br.108 na I spratu Filozofskog fakulteta, ulica Čika Ljubina 18-20).

Prisutnima će se obratiti prof. dr Aleksandar Kadijević (Odeljenje za istoriju umetnosti Filozofskog fakulteta), mr Mare Janakova Grujić, istoričar umetnosti, arhitekt Srđan Gavrilović, autor monografije o Aleksandru Radojeviću (2016), kaoi arhitekt Aleksandar Radojević.

Related Stories:
Prvo tematsko veče retrospektivnog naučnog ciklusa ,,Srpski arhitekti novijeg i savremenog doba”