• Izložba stručno-umetničkih ostvarenja: arh. Milan Đurić

By Arhitektonski fakultet on 23/08/2018
    / Otvaranje: 28.08.2018. u 19h, sala 200 / Pozivamo Vas na otvaranje izložbe stručno-umetničkih ostvarenja arhitekte Milana Đurića, dipl.inž.arh, u utorak, 28. avgusta 2018 godine u 19.00 časova, u sali 200 (II sprat) Arhitektonskog fakulteta. Izložba će trajati do ponedeljka, 03. septembra 2018. godine. Dobrodošli!
  • Izbor u zvanje vanrednog profesora: Milan Đurić, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 23/08/2018
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, Beograd, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, obaveštava sve zainteresovane da se Referat i Sažetak referata Komisije za izbor nastavnika za užu umetničku oblast: Arhitektonsko projektovanje, stavljaju na uvid javnosti. Komisija predlaže da se Milan Đurić, dipl.inž.arh, izabere u zvanje vanrednog profesora, na Departmanu za arhitekturu, za navedenu oblast. Referat i Sažetak referata Komisije nalaze se u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupni su javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.