Letnji kamp: VII Međunarodni omladinski forum „Inženjeri budućnosti” (10-21.07.2018)

Inzenjeri_buducnosti_2018_Rusija_opt

Savez inženjera Rusije i predstavništvo ruske državne korporacije „Rosteh“ u Republici Srbiji pozivaju sve zainteresovane da učestvuju na VII Međunarodnom omladinskom forumu „Inženjeri budućnosti” koji se održava od 10. do 21. jula 2018. godine.

Forum „Inženjeri budućnosti” predstavlja letnji edukativni kamp namenjen mladim inženjerima, dizajnerima i tehnolozima. Događaj će se održati od 10. do 21. jula u regiji Uljanovsk na obalama reke Volge, u sportsko-rekreativnom kampu “Sadovka”.

Svake godine na ovom forumu učestvuje oko 2000 mladih predstavnika inženjerske zajednice, naučnika i studenata. Ove godine će na forumu učestvovati predstavnici vodećih korporacija, istaknuti naučnici i javne ličnosti Rusije, profesori vodećih ruskih i stranih tehničkih univerziteta i delegacije velikog broja stranih zemalja.

Aktivnosti letnjeg kampa su podeljene u edukativni deo programa, poslovni (business) deo programa, kulturni i sportski program.

Prijavljivanje se vrši na zvaničnom vebsajtu foruma do 15. juna 2018. godine.

Više informacija možete pronaći na sajtu: https://enfuture.ru/

Inzenjeri_buducnosti_2018_Rusija_01_opt