• Međunarodni naučno-stručni skup: 14. Letnja škola urbanizma – Bijeljina, Etno selo Stanišići 2018.

By Arhitektonski fakultet on 12/03/2018
    / Rok za rezervaciju: 25.05.2018. / Pozivamo Vas da učestvujete na Međunarodnom naučno-stručnom skupu - 14. Letnja škola urbanizma, koji se održava u Etno selu Stanišići kod Bijeljine od 31. maja do 02. juna 2018. godine, pod pokroviteljstvom Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Ministarstva za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske, i Grada Bijeljine, a u organizaciji Udruženja urbanista Srbije i Republičkog geodetskog zavoda u saradnji sa GIZ/AMBERO/ICON Projektom, JP "Direkcija za izgradnju i razvoj grada" DOO Bijeljina i Arhitektonsko-građevinskim fakultetom - Banja Luka...