Izbor nastavnika i saradnika

21/02/2018

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
Beograd, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Referat i Sažetak referata Komisije za izbor nastavnika za užu umetničku oblast: Arhitektonsko projektovanje, stavljaju na uvid javnosti.

Komisija predlaže da se Ivan Rašković, dipl.inž.arh, izabere u zvanje redovnog profesora, na Departmanu za arhitekturu, za navedenu oblast. Referat i Sažetak referata Komisije nalaze se u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupni su javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.

Referat Komisije za izbor u zvanje redovnog profesora na Departmanu za arhitekturu: Ivan Rašković, dipl.inž.arh. Sažetak Komisije za izbor u zvanje redovnog profesora na Departmanu za arhitekturu: Ivan Rašković, dipl.inž.arh.

Izložba stručno-umetničkih ostvarenja Ivana Raškovića, dipl.inž.arh, biće otvorena u subotu, 03. marta 2018. godine, u 12.00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, sala 200 (II sprat) i trajaće do 09. marta 2018. godine.