• FAP Međunarodna konferencija: PREDGRAĐA BEOGRADA – ZAMISLI BUDUĆNOST (12.-13. maj 2017)

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 11/05/2017
    / 12. - 13.05.2017. / U okviru 12. Beogradske internacionalne nedelje arhitekture – BINA, održaće se konferencija ”Predgrađa Beograda – Zamisli budućnosti” kao deo evropskog projekta Future Architecture Platform (FAP) sa namerom da predstavi ideje za budući razvoj beogradskih prigradskih teritorija ili pak rešavanje postojećih gorućih problema, a u interpretaciji predstavnika generacije evropskih arhitekata koji stupaju na profesionalnu scenu i koji će biti njeni akteri u budućnosti.
  • Izložba: MALE UTOPIJE – Italijanska arhitektura trećeg milenijuma između istorije, istraživanja i inovacije

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 11/05/2017
    / 11. - 25.05.2017. / U okviru 12. Beogradske internacionalne nedelje arhitekture – BINA, koja se održava od 27. aprila do 25. maja, Italijanski institut za kulturu u Beogradu (Istituto Italiano di Cultura in Belgrado, Kneza Miloša 56, Beograd) predstavlja izložbu ”Male utopije – Italijanska arhitektura trećeg milenijuma između istorije, istraživanja i inovacije”. Izložba se održava od 11. do 25. maja 2017. godine, u Italijanskom institutu za kulturu u Beogradu, a biće svečano otvorena u četvrtak 11. maja 2017. godine u 18.00 časova.
  • Izbor: dr Nenad Šekularac, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 11/05/2017
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, obaveštava sve zainteresovane da se Referat Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonsko konstrukterstvo, stavlja na uvid javnosti. Komisija predlaže da se dr Nenad Šekularac, izabere u zvanje redovnog profesora, na Departmanu za arhitektonske tehnologije, za navedenu oblast. Referat Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.
  • Izbor: dr Jelena Ivanović Šekularac, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 11/05/2017
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, obaveštava sve zainteresovane da se Referat Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonske konstrukcije, materijali i fizika zgrada, stavlja na uvid javnosti. Komisija predlaže da se dr Jelena Ivanović Šekularac, izabere u zvanje redovnog profesora, na Departmanu za arhitektonske tehnologije, za navedenu oblast. Referat Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.
  • OASA-36050 i IASA-36050 – Regulativa: Termin i raspored polaganja trećeg kolokvijuma

By Arhitektonski fakultet on 11/05/2017
    Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih akademskih studija i Integrisanih akademskih studija da će se treći kolokvijum iz predmeta Regulativa održati u sredu, 17. maja 2017. godine u amfiteatru AF po sledećem rasporedu: 13.00h studenti sa prezimenima A do K, 13.20h studenti sa prezimenima L do P, 13.40h studenti sa prezimenima R do Š...