OASA-35030 i IASA-35030 – Graditeljsko nasleđe u Srbiji: Februarski ispitni rok – Raspored polaganja ispita

Obaveštenje

Studijska celina:
Graditeljsko nasleđe

Predmeti:
OASA-35030 Graditeljsko nasleđe u Srbiji
IASA-35030 Graditeljsko nasleđe u Srbiji

Obaveštavaju se studenti da će usmeni ispit iz predmeta Graditeljsko nasleđe u Srbiji biti održan u dve grupe, u petak, 17. marta 2017. godine u 11 sati u sali 200 i u subotu, 18. marta 2017. godine u 11 sati u sali 254.

Studenti Osnovnih akademskih studija od slova „A“ zaključno sa slovom „N“ prezimena polažu usmeni ispit u petak, a studenti Osnovnih akademskih studija počev od slova „O“ do slova „Š“ prezimena, kao i svi studenti Integrisanih akademskih studija polažu ispit u subotu, u navedenim terminima i salama.

Svi studenti koji polažu ispit, prema rasporedu polaganja, moraju da budu prisutni u 11 sati ispred sale 200, odnosno sale 254, gde će se obaviti upisivanje prisutnih studenata. Studenti koji nisu prisutni, neće moći da polažu ispit u ovom ispitnom roku.

Obavezno poneti pribor za pisanje i 1 list A4 formata.

Iz kabineta