• Radionica: Čestice lutanja – Dom kulture Studentski grad

By Arhitektonski fakultet on 01/11/2016
    / Prvi čas: 05.11.2016, 14h, DK Studentski grad / U okviru programa Doma kulture Studentski grad pokrenut je projekat arhitektonskih radionica. Probudi svest o prostoru i kreativno razmišljanje. Oslobodi se rutine. Na ovoj radionici istraživaće se prostor Studentskog grada i stvaraće se imaginarna mesta okupljanja koja dejstvuju u njemu, kreiraće se prostorne instalacije i jedinstveno mnoštvo...
  • Doktorska disertacija i izveštaj Komisije: kandidat Grozdana Šišović, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 01/11/2016
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, Beograd, obaveštava da su doktorska disertacija i izveštaj Komisije o oceni doktorske disertacije pod naslovom ”Arhitektonska konkursna praksa i pitanje autonomije arhitekture" Grozdane Šišović, dipl.inž.arh. dostupne javnosti u elektronskoj verziji na internet stranici a u štampanom obliku u biblioteci fakulteta, 30 dana pre usvajanja izveštaja na Nastavno-naučnom veću, kao i do odbrane disertacije.