• Veb izložba: OASA-23060 – Studio 01A – Porodično stanovanje

By Arhitektonski fakultet on 02/03/2016
    Dobrodošli na veb izložbu projekata urađenih na predmetu Studio 01A - Porodično stanovanje, u trećem semestru Osnovnih akademskih studija u školskoj 2015/16. godini, sa zajedničkom temom Stanovanje na Dušanovcu. Selekciju radova čine najbolji projekti iz 15 različitih studija u okviru programa Osnovne akademske studije Arhitektura 2015/16 – II godina.
  • Nedelja otvorenog obrazovanja 2016.

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 02/03/2016
    / Od 07. do 11. marta 2016. godine / Povodom svetske Nedelje otvorenog obrazovanja, Univerzitetska biblioteka „Svetozar Marković“, Sekcija bibliotekara i knjižničara Zajednice instituta Srbije i KoBSON organizuju niz predavanja i radionica. Detaljnije informacije o temama, učesnicima i mestu održavanja pojedinih prezentacija možete pogledati u Programu nedelje otvorenog obrazovanja 2016.
  • Doktorska disertacija i izveštaj Komisije: kandidat Marijana Paunović, dipl.keramičar

By Arhitektonski fakultet on 02/03/2016
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, Beograd, obaveštava da su doktorska disertacija i izveštaj Komisije o oceni doktorske disertacije pod naslovom „Geometrijski prostorni modeli i postupci konstruisanja anamorfoza sa primenom u vizuelnim umetnostima" Marijane Paunović, dipl.keramičara, dostupne javnosti u elektronskoj verziji na internet stranici, a u štampanom obliku u biblioteci fakulteta, 30 dana pre usvajanja izveštaja na Nastavno-naučnom veću, kao i do odbrane disertacije.