• In Memoriam: dr Anka Stojaković i dr Nikola Dudić

By Arhitektonski fakultet on 18/12/2015
    In Memoriam - Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski Fakultet obaveštava da će se komemorativni skup preminulim dr Anki Stojaković, redovnom profesoru u penziji Arhitektonskog fakulteta u Beogradu i dr Nikoli Dudiću vanrednom profesoru u penziji Arhitektonskog fakulteta u Beogradu održati u utorak, 22. decembra 2015. godine u Svečanoj sali Fakulteta, sa početkom u 13 sati.
  • Odbrana doktorske disertacije: Vesna Mila Čolić Damjanović, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 18/12/2015
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet obaveštava sve zainteresovane da će Vesna Mila Čolić Damjanović, dipl.inž.arh, braniti doktorsku disertaciju: ”Unapređenje modela socijalnog stanovanja u Beogradu u okviru novih paradigmi planiranja i projektovanja", u sredu 23.12.2015. godine u 09.30 sati, u sali 200 Arhitektonskog fakulteta, Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 73, drugi sprat.