2015_Uredjenje_gradj_zemljista

Obaveštavamo vas da će se u organizaciji Građevinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, u saradnji sa Ambero ConsultingGIZ (Nemačka organizacija za saradnju) održati skup na temu: „Razvoj sistema masovne procene nepokretnosti u Republici Srbiji“, od 14 – 15. decembra 2015. godine.

Skup će se održati u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta (Bulevar kralja Aleksanda 73, I sprat) u Beogradu. Prijavljivanje učesnika je od 09.45 do 10.15 časova.

Skup je vrednovan sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015. godinu.

Ovde možete pogledati program skupa:
Razvoj sistema masovne procene nepokretnosti u Republici Srbiji

GradjFak_Ambero_GIZ_logoi