Izbor nastavnika i saradnika

30/10/2015

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Izveštaj Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonsko konstrukterstvo, stavlja na uvid javnosti.

Komisija predlaže da se dr Radojko Obradović, dipl.građ.inž, izabere u zvanje docenta, na Departmanu za arhitektonske tehnologije, za navedenu oblast. Izveštaj Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.

10/11/2015

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Izdvojeno mišljenje v. prof. dr Žikice Tekića, člana Komisije za pisanje referata o prijavljenom kandidatu za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonsko konstrukterstvo, na Departmanu za arhitektonske tehnologije stavlja na uvid javnosti.

Izdvojeno mišljenje, sa navedenim prilozima, i to:
– Tumačenje odrednice SCI lista Nacionalnog saveta za visoko obrazovanje,
– Rad objavljen u časopisu pod rednim brojem 1, naveden u prijavi kandidata,
– Rad objavljen u časopisu pod rednim brojem 2, naveden u prijavi kandidata,
nalazi se u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti.