Modul 22 – Arhitektonske konstrukcije i organizacija građenja

Obaveštenje

Predmet:
Kurs 22.2. – Organizacija građenja i osnove menadžmenta

Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih akademskih studija, predmet Organizacija građenja i osnove menadžmenta, da:

• Studenti koji su preko kolokvijuma ostvarili potreban broj poena za pozitivnu ocenu, položili su ispit u junskom ispitnom roku.
  • Studenti koji nisu nakon polaganja testa sakupili dovoljan broj poena za pozitivnu ocenu, mogu da polažu samo 3. kolokvijum – test u junskom ispitnom roku, u terminu ispita.
  • Studenti koji nisu polagali test, a imaju uslova, mogu da polažu samo 3. kolokvijum – test u junskom ispitnom roku, u terminu ispita.
  • U svim narednim rokovima moguće je polagati samo kompletan ispit.
  • Izlaskom na ispit gubi se pravo na sabiranje poena sa kolokvijuma, i uračunavaju se samo poeni sa nastave (uslov za ispit je minimum 8 poena).
  • Maksimalan broj poena na ispitu je 75
  • Maksimalan broj poena iz nastave (sa vežbi) je 25
  • 1. kolokvijum – 25 poena
  • 2. kolokvijum – 25 poena