KohkiHiranuma_OsakaDentalSurgery_01_o
Osaka dental surgery | © Kohki Hiranuma Architect & Associates

Izložba Struktura misli koja se sastoji od nacrta, fotografija, radnih i završnih modela, predstavlja jedan od poslednjih projekata Kohki Hiranume – Drvenu stomatološku kliniku u Osaki koja je rađena prema svim principima njegove arhitekture s posebnom pažnjom posvećenoj ekologiji i održivosti.

Kohki Hiranuma rođen je 1971. u Osaki. Kohki Hiranuma Architect & Associates osnovana je 1999., nakon pohađanja AA u Londonu. Primio je brojne nagrade, poput Međunarodne nagrade za inovativnu arhitekturu (Italija) i Nemačke nagrade za dizajn. Sarađivao je na međunarodnoj arhitektonskoj izložbi na Venecijanskom bijenalu 2014. Trenutno predaje na sveučilištu u Osaki i istovremeno vodi neprofitnu organizaciju Art & Architect Festa (NPO/AAF).

Otvaranje izložbe desiće se za vreme Mikser Festivala i to 03. juna 2015. godine u 18.00 časova u prostoru Kolektiva 53 u Karađorđevoj 53. Izložba je otvorena do 17. juna.

Počeo je Mikser Festival 2015