• Konkurs: Mediterranean Sea Club na Ibici, Španija

By Arhitektonski fakultet on 08/05/2015
    Organizacija Arquideas* objavila je konkurs za studente arhitekture i mlade arhitekte, pod imenom Mediteranski morski klub na Ibici - Mediterranean Sea Club (MESC) Ibiza. Zadatak konkursa za Mediteranski morski klub na Ibici je stvaranje novog modela razonode na krhkoj i jedinstvenoj obali ovog mediteranskog ostrva...
  • Izložba: Konkursni radovi za Narodnu (Staru Vajfertovu) pivaru u Pančevu

By Arhitektonski fakultet on 08/05/2015
    Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na otvaranje izložbe svih konkursnih radova prispelih na KONKURS ZA IZRADU IDEJNOG REŠENJA REKONSTRUKCIJE I REVITALIZACIJE NARODNE (Stare Vajfertove) PIVARE U PANČEVU, koje će se održati u ponedeljak, 25. maja 2015. godine u 19.00 časova, u JP "Direkcija za izgradnju i uređenje Pančeva" u zgradi URBANIZMA, ul. Karađorđeva br. 4 (ulaz iz Nemanjine). Ulaz je slobodan.