Izložba studentskih master radova 2013/14 na Arhitektonskom fakultetu povodom posete RIBA akreditacione komisije

Proces RIBA akreditacije

Studijski programi Osnovne akademske studije Arhitektura (OASA) i Master akademske studije Arhitektura (MASA) dobili su status kandidata RIBA akreditovanog studijskog programa, što je odobrio i potvrdio Odbor za obrazovanje Kraljevskog instituta britanskih arhitekata (RIBA Education Committee) nakon posete RIBA akreditacione komisije u novembru 2014. godine.

Celokupna akreditaciona RIBA komisija ponovo će posetiti Arhitektonski fakultet u u akademskoj 2015/16. godini, čime se nastavlja proces RIBA validacije našeg fakulteta.

2015_RIBA_Confirmed_01_o