Модул 7 – Историја архитектуре и уметности

Обавештење

Предмет:
Курс 7.3. Историја уметности 1

Обавештавају се студенти II године Основних академских студија да на испит из предмета 7.3. Историја уметности 1 који ће се одржати у суботу, 18. априла у 15 часова у салама 217 – 222, обавезно понесу следеће:

1. Идентификациони лист (На листу А4 формата у горњем левом углу написати : Архитектонски факултет Универзитета у Београду, испод навести име и презиме наставника, асистента, наставну годину и семестар у ком је похађан предмет; на средини листа навести назив предмета и у доњем десном углу навести име и презиме студента и број индекса.
  2. Курикулум предмета Курс 7.3. Историја уметности 1
  3. Формулар записника о полагању испита у 2 примерка на којима треба попунити име, презиме и број индекса.

Студенти који не буду донели горе наведену документацију неће моћи да полажу испит.

из кабинета 231