Preliminarne rang liste - septembarski rok

Obaveštavaju se kandidati koji su polagali prijemni ispit u septembarskom roku da su nakon pregledanja ispitnih testova formirane preliminarne rang liste i uspeh kandidata na Prijemnom ispitu 2014. godine. Preliminarne rang liste možete pruzeti ovde:

Takođe prilažemo i potrebne informacije za sprovođenje Prijemnog ispita 2014. do upisa na fakultet u septembarskom roku.

Informacije za sprovođenje Prijemnog ispita 2014. do upisa na fakultet – septembarski rok

Komisija za sprovođenje upisa

Važni datumi - septembarski rok

• Podnošenje žalbe Komisiji za sprovođenje upisa na regularnost postupka utvrđenog konkursom, regularnost prijemnog ispita ili svoje mesto na preliminarnoj rang listi, može se izvršiti isključivo lično, u roku od 36 sati od objavljivanja preliminarne rang liste, u pisanom obliku, na obrascu koji će kandidat dobiti prilikom podnošenja žalbe: ponedeljak, 08. septembar 2014. od 09 do 15 sati i utorak, 09. septembar 2014. od 09 do 12 sati u sobi 215a.
  • Uvid u radove za kandidate koji su podneli žalbu Komisiji: utorak 09. septembar 2014. u 14 sati u sali 217.
  • Objavljivanje rešenja Komisije na podnetu žalbu: utorak, 09. septembar 2014. do 20 sati.
  • Podnošenje žalbe Dekanu na rešenje Komisije za sprovođenje upisa, može se izvršiti isključivo lično, u roku od 24 sata od isteka roka za donošenje rešenja Komisije za sprovođenje upisa po žalbi kandidata, u pisanom obliku, na obrascu koji
    će kandidat dobiti prilikom podnošenja žalbe: sreda, 10. septembar 2014. od 09 do 20 sati u sobi 215a.
  • Objavljivanje konačne odluke Dekana na podnetu žalbu: četvrtak, 11. septembar 2014. do 11 sati.
  • Objavljivanje konačne rang liste na oglasnoj tabli i na sajtu Fakulteta: četvrtak, 11. septembar 2014. do 12 sati.