Радионица

SPAF_Logo_white
CZRK-logo_optim

Студентски парламент Архитектонског факултета (СПАФ) и Центар за развој каријере вас позивају да присуствујете тренингу

ПРЕЗЕНТАЦИОНЕ ВЕШТИНЕ

који ће се одржати 4. априла 2014. године на Грађевинском факултету у сали 110 од 18 часова.

Тренинг ће одржати Катарина Радулашки-Најденов, Soft Skills интернационални тренер запослена на позицији Ericsson Belgrade Facility Manager у компанији MT&T Property Management, вишегодишњи сарадник Центра за развој каријере.

Студенти ће имати прилику да у трочасовном тренингу сазнају како се припрема презентација и зашто су важни визуелни ефекти, као и научити да контролишу питања често непријатних слушалаца.

Учесници радионице ће увежбати презентовање и ефектно изношење и кроз комбинацију теорије и показних вежби закључити како да евалуирају своје способности и унапреде вештине презентовања.

Позив је отворен за све студенте Архитектонског факултета у Београду.

Пријавите се пратећи линк на: