Izbor: Goran Vojvodić, dipl.inž.arh, dr Marija Milinković, dipl.inž.arh. i Jovan Mitović, dipl.inž.arh.

Izbor nastavnika i saradnika Izložbe

06/01/2014

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Izveštaj Komisije za izbor tri nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonsko projektovanje i savremena arhitektura stavlja na uvid javnosti. Komisija predlaže da se Goran Vojvodić, dipl.inž.arh, izabere u zvanje vanrednog profesora, a da se dr Marija Milinković, dipl.inž.arh. i Jovan Mitović, dipl.inž.arh., izaberu u zvanje docenta, na Departmanu za arhitekturu, za navedenu oblast. Izveštaj Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.

Izložba stručno-umetničkih ostvarenja kandidata Jovana Mitrovića, biće otvorena u ponedeljak, 13. januara 2014. godine, u 18,00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, sala 254 (II sprat) i trajaće do 19. januara 2014. godine.

Izložba stručno-umetničkih ostvarenja kandidata Gorana Vojvodića, biće otvorena u ponedeljak, 13. januara 2014. godine, u 19,00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, sala 200 (II sprat) i trajaće do 19. januara 2014. godine.

Izložba stručno-umetničkih ostvarenja kandidata dr Marije Milinković, biće otvorena u utorak, 21. januara 2014. godine, u 18,00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, sala 254 (II sprat) i trajaće do 27. januara 2014. godine.