CirEkon са партнерима и ове године организује радионице који ће бити најавни догађаји предстојеће Balkans Go Circular 2023 конференције, овде можете погледати како је то изгледало прошле године. Са задовољством позивамо студенте вашег факултета да учествују у нашој следећој радионици “Иновације са сврхом“. Радионица ће бити одржана у Нова Искра Workspace Земун, Орачка 4 у петак 13. октобра од 10-17 часова.

Радионица је осмишљена како би инспирисала, едуковала и оснажила студенте који желе да науче како да напишу пројекат који спаја иновације, одрживост и пословни успех у оквиру циркуларне економије. Ово ће бити јединствена прилика да од представника Фонда за иновациону делатност, стручњака из ове области, остварених иноватора и представника ПКС-а, науче кроз практичне активности и умрежавање, на који начин да креирају зелену иновацију.

Верујемо да ће излагање експерата, представљање искустава и постављање нове перспективе дати одговоре студентима на ове кључне теме:
– Како од иновације направити пословни успех?
– Како да системска иновација буде основа успеха следећој генерацији пројеката?

Рок за пријаву учешћа је до 6. октобра 2023. године путем ЛИНКА.