Modul 7 – Istorija arhitekture i umetnosti

Obaveštenje

Predmet:

Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2

Obaveštavaju se studenti druge godine Osnovnih studija povodom ispita iz predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2 koji je zakazan za nedelju 13.7.2014. u 13:00 časova u salama 219-222:

Studenti koji prvi put izlaze na ispit obavezno da ponesu sledeće:

1. Identifikacioni list (videti Uputstvo za pakovanje portfolija predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2),
  2. Kurikulum predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2 i
  3. Zapisnik o ocenjivanju u 2 primerka (videti Zapisnik o polaganju ispita predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2) na kom treba popuniti ime, prezime i broj indeksa.

Studenti koji su već izlazili na ispit u prvom junskom roku i nisu položili ispit ne treba da ponovo prilažu navedene priloge.

Studenti koji su položili ispit u prvom junskom roku i žele da izađu na ispit u drugom junskom roku radi popravljanja ocene treba na ispit da ponesu samo Zapisnik o ocenjivanju u 2 primerka (videti Zapisnik o polaganju ispita predmeta Kurs 7.4. – Istorija umetnosti 2) na kom treba popuniti ime, prezime i broj indeksa.

Studenti koji ne budu doneli gore navedenu dokumentaciju neće moći da polažu ispit.

Iz kabineta 231