Модул 7 – Историја архитектуре и уметности

Обавештење

Предмет:

Курс 7.4. – Историја уметности 2

Обавештавају се студенти друге године Основних студија поводом испита из предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2 који је заказан за недељу 13.7.2014. у 13:00 часова у салама 219-222:

Студенти који први пут излазе на испит обавезно да понесу следеће:

1. Идентификациони лист (видети Упутство за паковање портфолија предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2),
  2. Курикулум предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2 и
  3. Записник о оцењивању у 2 примерка (видети Записник о полагању испита предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2) на ком треба попунити име, презиме и број индекса.

Студенти који су већ излазили на испит у првом јунском року и нису положили испит не треба да поново прилажу наведене прилоге.

Студенти који су положили испит у првом јунском року и желе да изађу на испит у другом јунском року ради поправљања оцене треба на испит да понесу само Записник о оцењивању у 2 примерка (видети Записник о полагању испита предмета Курс 7.4. – Историја уметности 2) на ком треба попунити име, презиме и број индекса.

Студенти који не буду донели горе наведену документацију неће моћи да полажу испит.

Из кабинета 231