Могућности за мобилност студената кроз програме Erazmus+ i CEEPUS – Фондација Темпус

plakat-za-14.-oktobar-2021

Обавештавамо студенте о догађају који организује Фондација Темпус, институција која има дугу историју сарадње са Универзитетом у Београду – Архитектонским факултетом.

Презентација ће бити организована у четвртак, 14. октобар у 18:00 Великој сали Студентског културног центра.

• Како отићи на стипендирану студентску размену на основним,  мастер или докторским студијама кроз Erazmus+ i CEEPUS програме?
  • Стипендиране целе мастер студије на Erazmus Mundus заједничким мастер програмима.
  • Шта су Eurodesk i Europass и како их користити у потрази и пријави за мобилност у иностранство?

Одговоре на ова питања можете сазнати из прве руке на презентацији Информативног центра Фондације Темпус, организације задужене за промоцију и спровођење програма Erazmus+ и CEEPUS у Републици Србији. Erazmus+ је програм Европске уније за образовање, младе и спорт, док је CEEPUS средњоевропски програм за размену студената и наставног особља.