Предавање: Технике полагања међународно признатих испита (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS)

Центар за развој каријере Универзитета у Београду у сарадњи са Образовним центром Equilibrio организује предавање под називом “Технике полагања међународно признатих испита (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS)”.

Предавање ће се одржати у уторак, 17. новембра 2015. године у Свечаној сали зграде Ректората Универзитета у Београду (Студентски трг 1) са почетком у 14.30 часова.

Студенти ће моћи током овог предавања да разјасне недоумице око полагања тестова страних језика, сазнају више о структури самих тестова, добију корисне савете о тактикама полагања, неопходном језичком нивоу који студент треба да поседује, као и конкретне примере питања која се могу појавити на тестовима. Предавање ће одржати професорке из Образовног центра Equilibrio, Ивана Јовановић и Милена Милојевић.

Позивају се сви заинтересовани студенти за ову тему да попуне кратак формулар – Пријава за учеснике и, ради успешне организације, тако најаве свој долазак Центру за развој каријере до 15. новембра 2015. године.

2015_Tehnike_Polaganja