IMG_5245

Kao gosti kompanije Delta Real Estate, u petak 15. 03. 2024., studenti AF.BIM Grupe Arhitektonskog fakulteta posetili su Sava Centar, jedan od najvećih i najlepših kongresnih centara u regionu. Ovom prilikom studenti i nastavnici našeg fakulteta imali su priliku da čuju detalje u vezi sa kompleksnim procesom rekonstrukcije ovog značajnog zdanja, kao i da se sete njegovog projektanta, arhitekte Stojana Maksimovića.
U okviru ove posete, studenti su prisustvovali predavanju na kome je predstavljen BIM model koji prati ovu složenu rekonstrukciju, a koje su održale kolege iz kompanije World of BIM, bivši studenti našeg fakulteta.

AF.BIM Grupu čine studenti našeg fakulteta posebno zainteresovani za BIM tehnologiju. Studenti koji bi želeli da se upoznaju sa aktivnostima u ovoj grupi, mogu da se jave v. prof. dr Mirjani Devetaković, preko platforme TEAMS.

IMG_5240

IMG_5299