2018_Young-Planners-Workshop

European-Council-ofSpatial-Planners_logo200px

Ovogodišnja radionica za mlade planere predstavlja projekat koji je povezan sa događajem 12th European Urban and Regional Planning Awards 2018. U tom ključu, razmatrajući važnost Airport City-a u razvoju metropola, radionica za mlade planere predlaže temu Airports, Cities and Urban development. Cilj radionice predstavlja obogaćivanje iskustava planiranja i razvijanje potencijala Airport City-a kroz njihovu ulogu u kulturnoj i funkcionalnoj integraciji.

Kao rezultat radionice ECTP–CEU planira objavljivanje elektronske publikacije sa svim radovima koji su razvijani i prezentovani u okviru radionice. Poseban kuriozitet za učesnike radionice predstavlja učešće u samoj ceremoniji 12th European Urban and Regional Planning Awards 2018, 18. maja 2018. godine u Parizu, kada je predviđena prezentacija radova i zajednički sastanak-radionica sa nagrađenima.

Prijavljivanje i podnošenje apstrakata je do četvrtka, 01. februara 2018.