Пријемни испит 2018. за упис у прву годину студијских програма Архитектонског факултета у Београду

Добродошли!

Обавештавају се заинтересовани за студије архитектуре да ће Пријемни испит 2018 за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2018/19 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета бити одржан:

у среду, 27. јуна 2018. године, у 10 сати, на Архитектонском факултету.

Све потребне информације везане за пријемни испит се налазе у ИНФОРМАТОРУ 2018, који садржи услове, начин и поступак уписа у прву годину Основних и Интегрисаних академских студијских програма на Архитектонском факултету Универзитета у Београду за школску 2018/2019. годину. Пријављивање кандидата обавиће се 20, 21. и 22. јуна 2018. године према распореду из ИНФОРМАТОРА.

Пријава кандидата за Пријемни испит 2018 на Архитектонском факултету врши се преко веб формулара и обавезна је! Након завршеног пријављивања, кандидат добија е-маил са бројем пријаве који је неопходан приликом пријема докумената. Уколико имате питања у вези пријављивања преко веб формулара, можете нас контактирати путем е-маила на адресу: prijemniaf@arh.bg.ac.rs.

Важна напомена:
Молимо Вас да веб формулар попуните искључиво на десктоп рачунару, а не на мобилном или таблет уређају због могућих грешака приликом уноса на малим екранима уређаја.

Веб пријављивање је завршено!
Веб формулар за Пријемни испит 2018 више не ради. (ажурирано 22.06.2018 @ 00.00)
Уколико се нисте пријавили путем веб формулара до сада, морате доћи последњег дана пријављивања (22.06.2018) у просторије Комисије за спровођење уписа да бисте регулисали пријаву.

Веб пријава кандидата на конкурс за упис у школску 2018/19:

ВЕБ ФОРМУЛАР ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 2018

Сагласност о коришћењу личних података

Изјава о припадности српској националној мањини

“Сл. гласник РС”, бр. 37/2018 – одлука о броју студената за упис у прву годину студијских програма основних струковних, академских и интегрисаних студија који се финансирају из буџета Републике Србије за високошколске установе чији је оснивач Република Србија у школској 2018/2019. години.

Молимо Вас да пратите овај део вебсајта где се ажурирају све информације везане за овогодишњи пријемни испит.

Свим кандидатима желимо добродошлицу и много успеха!
Комисија за спровођење уписа

Hashtag: #PrijemniispitAF2018

Актуелне вести за Пријемни испит 2018.

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture