Процедура уписа у прву годину студија 2015/16 Архитектонског факултета: ДРУГИ ДАН УПИСА

Процедура уписа на Архитектонски факултет, на прву годину Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура за школску 2015/2016 годину

До краја другог дана уписа, у 18 сати, уписано је 163 студента на Основне академске студије Архитектура (ОАСА) 2015/16, у статусу буџетског студента и 41 студент на Интегрисане академске студије Архитектура (ИАСА) 2015/16, у статусу буџетског студента чиме је попуњена квота за буџетске студенте.

Уписано је и 11 студената на Интегрисане академске студије Архитектура (ИАСА) 2015/16, у статусу самофинансирајућег студента.

Остало је слободно 77 места на Основним академским студијима Архитектура (ОАСА) 2015/16, у статусу самофинансирајућег студента и 12 места на Интегрисаним академским студијима Архитектура (ИАСА) 2015/16, у статусу самофинансирајућег студента.

Упис се наставља у понедељак, 13. јула 2015. у 9 часова.

Моле се сви кандидати да дођу пола сата пре предвиђеног термина за упис како би на време попунили своју документацију и тиме омогућили несметано одвијање уписа.

Напомињемо да је за све уплате дежурна главна пошта у Таковској улици бр. 2.

Динамика уписа

Понедељак, 13. јул 2015. године

У 9 часова, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис, до попуне квоте за самофинансирајуће студенте на студијске програме Основних и Интегрисаних академских студија, закључно са рангом 300 на Коначној ранг листи. Крај уписа је у 16 часова.

Уторак, 14. јул 2015. године

Кандидати који су стекли право на упис, а не упишу се 11, 12, и 13. јула, губе то право и Факултет ће на њихово место уписати кандидате према редоследу на Коначној ранг листи.

У 10 часова, испред собе 217 Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате према редоследу на Коначној ранг листи, до попуњавања квоте за упис на оба студијска програма.