IMG_5245

Као гости компаније Delta Real Estate, у петак 15. 03. 2024., студенти АФ.БИМ Групе Архитектонског факултета посетили су Сава Центар, један од највећих и најлепших конгресних центара у региону. Овом приликом студенти и наставници нашег факултета имали су прилику да чују детаље у вези са комплексним процесом реконструкције овог значајног здања, као и да се сете његовог пројектанта, архитекте Стојана Максимовића.
У оквиру ове посете, студенти су присуствовали предавању на коме је представљен БИМ модел који прати ову сложену реконструкцију, а које су одржале колеге из компаније World of BIM, бивши студенти нашег факултета.

АФ.БИМ Групу чине студенти нашег факултета посебно заинтересовани за БИМ технологију. Студенти који би желели да се упознају са активностима у овој групи, могу да се јаве в. проф. др Мирјани Деветаковић, преко платформе TEAMS.

IMG_5240

IMG_5299