Завршетак уписа у прву годину студија 2018/19 Архитектонског факултета

Prijemni_AF_2018_thumb

Процедура уписа на Архитектонски факултет, на прву годину Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура за школску 2018/2019 годину.

Четвртог дана уписа (12.07.2018) је уписано 22 кандидата на ОАС, статус самофинансирајући студент и 9 кандидата на ИАС, статус самофинансирајући студент, чиме је попуњена квота од 304 студента који се могу уписати на Архитектонски факултет.

Неће бити другог уписног рока у септембру, осим за држављане Републике Србије који су у школској 2017/2018. години средњу школу завршили у иностранству, као и страну средњу школу у Републици Србији или поседују диплому ИБ матуре, а који могу остварити право уписа у оквиру буџетске квоте утврђене Одлуком Владе за ту категорију кандидата у другом уписном року. Конкурс за два места за те кандидате ће бити благовремено објављен у току августа месеца.

Комисија за спровођење уписа

Повезани текстови:
Пријемни испит 2018: КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

Hashtag: #PrijemniispitAF2018

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture