AAEDW Serbia 2021_3-page-001

ATIproject организује International Workshop у Београду! Формирамо тим архитеката који су спремни за сарадњу и прикључивање на актуелне пројекте и тендере у фирми. Циљ наше фирме је да студентима који су на мастер студијама или који су већ завршили факултет пружимо шансу да буду укључени у рад на великим пројектима на којима ради тим архитеката у Србији, Италији, Данској, Швајцарској и Француској где су отворене канцеларије наше фирме.

Уколико сте заинтересовани да се прикључите ATIproject тиму пошаљите ваш ЦВ и Портфолио/скуп репрезентативних пројеката до 25. јуна 2021.године на hrbelgrade@atiproject.com са назнаком у наслову маил-а AAЕWD2021. Селекцију вршимо до 27.јуна и најбоље кандидате ћемо контактирати и детаљније објаснити на који начин би се одвијала сарадња са нама и прецизирали почетак Workshop-a. Најбољима ћемо понудити уговор и прикључење тиму у Београду.

Посетите наш сајт www.atiproject.com и информишите се више о пројектима на којима радимо.

За додатне информације такође можете да нас контактирате путем маил-а hrbelgrade@atiproject.com