Конференција: ”Ка net zero градњи” – Светска недеља зелене градње

#OurHeroIsZero

SrbGBC – Савет зелене градње Србије, као национална чланица World Green Building Council / WorldGBC, обележава догађај Светска недеља зелене градње* организовањем стручне конференције ”Ка net zero градњи”. Циљ је да се истакне потреба за зеленом градњом, усмеравајући нас на кораке које треба предузети у грађевинарству како би смо побољшали квалитет живота наше заједнице и спречили даље климатске промене.

Конференција ће се одржати у Свечаној сали (сала 200) Архитектонског факултета у Београду, домаћина и члана Савета Зелене градње Србије, у среду, 27. септембра од 10.00 до 14.00 часова.

Конференцију ће, испред Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, свечано отворити државни секретар Александра Дамњановић и помоћник министра Јованка Атанацковић.

На конференцији ће говорити еминентни стручњаци који се залажу за зелену градњу, у присуству представника ресорних институција, стручне јавности, студената и медија.

Улаз на конференцију је слободан.

Пријавите се што пре на info@serbiagbc.rs, број места је ипак ограничен.

Радујемо се томе што ћемо Вас видети на нашем догађају!

Више о конференцији можете наћи званичном вебсајту конференције:

*World Green Building Week (Светска недеља зелене градње) је годишњи тематски догађај који се одржава широм света у организацији World Green Building Council / WorldGBC (Светски савет зелене градње). Овогодишња тема је #OurHeroIsZero (Нула је наш херој). Наше зграде треба да буду наши хероји у борби са климатским променама.

Програм конференције

среда, 27.09.2017. од 10 до 14 часова,
Архитектонски Факултет Универзитета у Београду, Свечана сала

09:30 РЕГИСТРАЦИЈА