Школска 2014/2015. година почела је данас, 22. септембра 2014. године, свечаним пријемом бруцоша. Студентима се обратио Декан Архитектонског факултета, проф. др Владан Ђокић, и пожелео новим студентима добродошлицу на Факултет.

IMG_2221_o
проф. др Владан Ђокић, ван.проф. др Љиљана Благојевићпроф. мр Бранко Павић, доц. Будимир Судимац и ван.проф. Дејан Милетић

Бруцоше су поздравили и продекани Архитектонског факултета, ван.проф. др Љиљана Благојевић, ван.проф. Дејан Милетић, проф. мр Бранко Павић и доц. Будимир Судимац. Декан је бруцошима представио и шефа Студентске службе арх. Љиљану Тодоровић и представнике студената.

IMG_2226_o
проф. др Зоран Никезић и шеф Студентске службе арх. Љиљана Тодоровић са представницима студената

Првог студентског дана бруцоше је поздравио и проф. др Зоран Никезић, коме је припала част да одржи уводно предавање и да студентима приближи архитектуру и прве студентске дане на нашем Факултету.

Декан је подсетио бруцоше колико је читање књига важно, а првих троје студената који су остварили најбољи успех на пријемном испиту добили су књиге у издању Архитектонског факултета.

IMG_2251_o
IMG_2234_o
проф. др Владан Ђокић
проф. др Зоран Никезић
IMG_2258_o
IMG_2216_o
IMG_2260_o

Галерију фотографија са свечаног пријема бруцоша можете погледати на нашој званичној Facebook страници.