ОАСА-12011 и ИАСА-12011- Простор и облик: Обавезно присуство предавању Мартина Педроција (Martino Pedrozzi)

Обавештење

Студијска целина:
Простор и облик

Предмет:
ОАСА-12011 Простор и облик
ИАСА-12011 Простор и облик

Обавештавају се студенти I године Основних и Интегрисаних академских студија да су у уторак, 17. априла 2018. године, уместо редовног предавања у 08.15 часова у обавези да присуствују гостујућем предавању Мартина Педроција – Архитектура за задовољство разума (Martino Pedrozzi – Architecture for the Pleasure of Reason), швајцарског архитекте, које ће се одржати у уторак, 17. априла 2018. године у 18.15 часова, у амфитеатру.

Предавање је намењено посебно студентима I године и планирано у оквиру тематских јединица у овом семестру.

Из кабинета

Martino-Pedrozzi_Ricomposizioni_Giumello_02

Martino Pedrozzi – Рекомпозиција, Ђумело, долина Малваља, Швајцарска | Фото © Pino Brioschi