16th Summer School 2021

Регионални центар за образовање и информисање из одрживог развоја за Југоисточну Европу (REIC), по шеснаести пут, организује међународну регоналну летњу школу – овај пут са фокусом на националне енергетске и климатске планове 2021-2030.

Школа ће бити одржана у етно селу Чардаци у Витезу у Босни и Херцеговини од 19. до 28. августа.

Радни језик догађаја је енглески, а школа се заснива на предавањима, радионицама и студијама случаја.

За пријаву је неопходно попунити формулар и послати CV на имејл адресу info@reic.org.ba. Слање мотивационог писма и сертификата није обавезно, али је пожељно.

Број учесника је ограничен, а рок пријаве је 30. јун.

REIC пројекат спроводи у сарадњи са Централноецропском иницијативом (CEI), Немачком организацијом за међународну сарадњу (GIZ) и Унесковом регионалном канцеларијом за науку и културу у Сарајеву.

Више информација о летњој школи пронађите ОВДЕ.