Промоција научне монографије: „Појмовник просторног планирања“ – Јасна Петрић и Милена Милинковић

Plakat-promocija-Pojmovnika-prostornog-planiranja_opt

Позивамо вас да нам се придружите на промоцији научне монографије „Појмовник просторног планирања“, ауторки Јасне Петрић и Милене Милинковић. Издавач монографије је Институт за архитектуру и урбанизам Србије, Београд, 2017. године.

Промоција ће бити одржана у Римској дворани Библиотеке града Београда, Кнез Михаилова 56, у среду, 13. јуна 2018. године са почетком у 19.00 часова.

Разговор о књизи ће водити др Миодраг Вујошевић, научни саветник. О књизи ће говорити: проф. др Бранка Тошић и проф. др Дејан Ђорђевић са Географског факултета Универзитета у Београду, др Саша Милијић, директор Института за архитектуру и урбанизам Србије и ауторке.

Након разговора је организован пригодан коктел када ће ауторке потписивати књиге.

Добродошли!