Prijemni_AF_2017_01_thumb

Обавештење кандидатима (03.07.2017)

Приликом спровођeња процедуре жалби Комисији за спровођење уписа Архитектонског факултета, на основу жалби три кандидата, откривена је грешка у рангирању кандидата од редног броја пријаве 359 до редног броја пријаве 367.

Након кориговања грешке, кандидати су рангирани према свом успеху на пријемном испиту што је довело до одређених померања на прелиминарној ранг листи. Та померања можете погледати у посебној вести о коригованим Прелиминарним ранг листама.

Кориговане прелиминарне ранг листе можете погледати овде…

Обавештавају се кандидати који су полагали пријемни испит да су након прегледања испитних тестова формиране прелиминарне ранг листе и успех кандидата на Пријемном испиту 2017. године.

Прелиминарне ранг листе можете прузети овде:

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ОАСА – ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ АРХИТЕКТУРА 2017/18 ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ИАСА – ИНТЕГРИСАНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ АРХИТЕКТУРА 2017/18 ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА – АФИРМАТИВНЕ ГРУПЕ 2017/18 РЕЗУЛТАТИ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2017.

Такође прилажемо и потребне информације за спровођење Пријемног испита 2017. до уписа на факултет:

ПРОЦЕДУРА ПОСЛЕ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2017. УВИД У РАДОВЕ СА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2017.

Комисија за спровођење уписа

Hashtag: #PrijemniispitAF2017

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture