Izlozba_Trte-Mrte_plakat

Представљање vs. Представљање

март 2017.
Галерија Граф, Архитектонски факултет, III спрат

Позивамо Вас на изложбу радова студената прве године Основних и Интегрисаних академских студија. „Tрте – Мрте“ је истовремено и пројекат који за циљ има да кроз компарацију првог задатка у првом семестру (септембар 2016. године) на предмету Визуелна истраживања, и првог задатка у другом семестру (фебруар 2017. године) на предмету Архитектонска графика, прикаже развој студената, креативног промишљања и њихове резултате након једног семестра, тј. 15 седмица.

Изложба је постављена у Галерији Граф на Архитектонском факултету у Београду (III спрат) током месеца марта 2017. године.

Организација:
Кабинет за визуелне комуникације 341

Учесници у настави:
мр Душан М. Станисављевић, ван. проф; др Владимир Парежанин, сарадник; Владимир Ковач, сарадник; Данира Совиљ, асистент; Душан Поповић, асистент; Немања Антонијевић, практикант; Тијана Филиповић, фотограф

Повезани текстови:
Курс 2.5. – Архитектонска графика: Изложба студентских радова 2013/14