Одржане изложба и презентација завршних радова студената Мастер академских студија Интегрални урбанизам у Панчеву

Изложба радова са предмета МАСУ М4.2. – Мастер теза и МАСУ М4.3. – Мастер пројекат, хол Градске управе града Панчева, Панчево

Предмети:
Курс МАСУ М4.2. – Мастер теза 2015/16
Курс МАСУ М4.3. – Мастер пројекат 2015/16

У четвртак, 07. јула 2016. године, у 12.00 часова у холу Градске управе града Панчева, отворена је изложба и одржана презентација завршних радова студената Мастер академских студија Интегрални урбанизам 2015/16 Архитектонског факултета у Београду који су настали у оквиру сарадње Града Панчева и Архитектонског факултета Универзитета у Београду.

Отварању изложбе и презентацији радова су присуствовали градоначелник и представници градске управе, јавних и јавно-комуналних предузећа и Привредног савета Панчева, Инжењерске коморе Србије и Урбанистичког завода Београда са којима су студенти током семестра имали прилике да сарађују, као и заинтересовани грађани.

Повезани текстови:
Отварање изложбе и презентација завршних радова студената МАСУ у холу Градске управе града Панчева
Курсеви МАСУ М4.2. – Мастер теза и МАСУ М4.3. – Мастер пројекат: Радионице 1 и 2 – 2015/16

2016_MASU-M4-2-M4-3_izlozba_Pancevo_02

2016_MASU-M4-2-M4-3_izlozba_Pancevo_03

Отварање изложбе и презентација радова са предмета МАСУ М4.2. – Мастер теза и МАСУ М4.3. – Мастер пројекат, хол Градске управе града Панчева, Панчево | на сликама: градоначелник Панчева Саша Павлов, доц. др Данијела Миловановић Родић, доц. др Ратка Чолић

Изложбу је отворио градоначелник града Панчева Саша Павлов који је изразио жељу да се у наредном периоду организује дискусија изнетих идеја и решења, ради разматрања начина њиховог укључивања у планове развоја Града. Након тога су ментори представили процес рада на Мастер радовима, као и значај и утицај сарадње са градом Панчевом за едукацију овогодишње генерације урбаниста. У наставку су сви студенти представили своје радове. Изложба је трајала од 07 до 15. јула 2016. године.

2016_MASU-M4-2-M4-3_izlozba_Pancevo_04

На следећем линку је објављена вест о отварању изложбе на РТВ Панчево:

Припремање и отварање изложбе снимио је и студент Богдан Николичић: