Prijemni_2016_ilustracija_thumb_01

Истицање листе пријављених кандидата

Истицање листе пријављених кандидата, са личним подацима и подацима из средње школе, на огласној табли и вебсајту Факултета:

петак, 24. јун 2016. године у 20 сати

Подношење примедби

Подношење примедби Комисији за спровођење уписа на евентуално погрешно унете личне и податке о успеху у средњој школи (техничке грешке):

понедељак, 27. јун 2016. од 11-12 сати у Рачунарском центру архитектонског факултета.

Пријемни испит 2016.

Одржавање Пријемног испита за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2016/17 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета биће одржан:

у среду, 29. јуна 2016. године, у 10 сати, на Архитектонском факултету.

Истицање распореда кандидата

Истицање распореда кандидата по салама на огласној табли Факултета:

среда, 29. јун 2016. године у 8 сати.

Кандидати су дужни да у среду, 29. јуна 2016. године дођу на Архитектонски факултет најкасније сат времена пре почетка пријемног испита!

За пријемни испит на Архитектонски факултет у Београду пријавило се укупно 429 кандидата.

Кандидати могу проверити своје податке у приложеним документима.

Упутство за кандидате за исправљање евентуално погрешно унетих података као и упутство за полагање пријемног испита кандидати могу видети у документима ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2016 и НАЧИН ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2016.

Срећно свим кандидатима!!!

Комисија за спровођење уписа

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture